تصویر-پیست-اسکیت-غرب-تهران-9564

پیست اسکیت غرب تهران

فهرست مطالب

پیست اسکیت غرب تهران

پیست اسکیت غرب تهران کدام است؟ بهترین پیست اسکیت غرب تهران در کدام ناحیه قرار دارد؟آیا شما هم به دنبال آکادمی اسکیت غرب تهران هستید؟با فرا رسیدن فصل تابستان کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تقضای زیادی برای آموزش اسکیت و یا تفریح آن هستند. از آنجا که مسافت نقش تعیین کننده در انتخاب آکادمی اسکیت می باشد، ما به معرفی پیشت اسکیت غرب تهران می پردازیم.

آکادمی اسکیت قراگوزلو در غرب تهران

این آکادمی اسکیت دارای 5 پیست اسکیت می باشد که شما می توانید بر اساس محدوه خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

پیست شماره 1 در شهران شمالی قرار دارد به آدرس. انتهای شهران شمالی، روبروی آخرین ایستگاه اتوبوس، کوچه مهران، جنب کارواش سرای محله.

پیست شماره 2 در بهاران قرار دارد به آدرس. شهران، بلوار کوهسار، بعد از کلانتری 142، خیابان بهاران، سرای محله بهاران.

این آکادمی توسط استاد حسن قراگوزلو اداره می شود که از سال 1379 در این حوزه فعالیت داشته اند و  مربی بین المللی اسکیت سرعت و پایه هستند که دارای حکم قهرمانی کشور در رشته های اسکیت سرعت و هاکی می باشند.  

تصویر-پیست-اسکیت-غرب-تهران-9564

پیست اسکیت

اسکیت سواری به تجهیزات زیادی نیاز ندارد، اما انجام آن بدون یک وسیله بسیار ابتدایی غیرممکن است. زمانی که تازه شروع به کار می کنید، تصمیم گیری در مورد کدام نوع می تواند سخت باشد. آیا باید اسکیت های چهارگانه یا اینلاین را امتحان کنید؟ در آکادمی اسکیت غرب تهران ما بهترین نوع اسکیت را متناسب با شرایطتتان ارائه می دهیم.

در اسکیت سواری دانستن نحوه ترمز گرفتن با اسکیت های غلتکی ضروری است. ما اصول یادگیری شما را بررسی خواهیم کرد. چه یک اسکیت باز مبتدی یا با تجربه باشید، ما مفیدترین تمرین ها را برای پیشرفت جمع آوری کرده ایم.

بیشتر بخوانید:

معرفی انواع اسکیت

تاثیر اسکیت بر روی رشد و قد کودکان

 

اهمیت نگهداری از اسکیت

اگر شما یک اسکیت باز مشتاق هستید، پس اهمیت نگهداری اسکیت های خود را در شرایط خوب می دانید. این نه تنها عمر آنها را افزایش می دهد، بلکه تجربه اسکیت روان تر و ایمن تری را برای شما فراهم می کند.

در اینجا برخی از وظایف نگهداری اسکیت وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

چرخ ها را بررسی کنید: با گذشت زمان، چرخ های اسکیت شما ممکن است فرسوده، ناهموار یا حتی ترک بخورند. نگاهی دقیق به هر چرخ بیندازید تا مطمئن شوید که هنوز در شرایط خوبی هستند. اگر متوجه هر گونه مشکلی شدید، وقت آن است که آنها را جایگزین کنید.

پیچ‌های شل را ببندید: بعد از استفاده مکرر، پیچ‌های روی اسکیت‌های شما ممکن است شل شوند. هر پیچ و مهره را بررسی کنید و در صورت نیاز سفت کنید تا از هرگونه لرزش یا ناپایداری در حین اسکیت جلوگیری شود.

اسکیت را تمیز کنید:  اسکیت می‌تواند کثیفی را جمع‌آوری کند که منجر به سرعت کمتر و رانندگی خشن‌تر می‌شود. از یک پاک کننده و روان کننده برای تمیز کردن و نگهداری اسکیت خود برای سواری نرم تر استفاده کنید.

توقف انگشت پا را بررسی کنید: اگر به اسکیت داخل سالن علاقه دارید، توقف انگشتان پا برای توقف و چرخش سریع بسیار مهم است. بند انگشتی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنوز در جای خود محکم است و به درستی کار می کند.

برای اسکیت های تعطیلات تابستانی آماده شوید: با گرم شدن هوا، بسیاری از مردم اسکیت های خود را برای تفریح ​​در زیر نور آفتاب بیرون می برند. اگر می‌خواهید در فضای باز اسکیت کنید، چرخ‌های بیرونی را برای سواری نرم‌ تر روی سطوح مختلف مانند بتن یا آسفالت تغییر دهید.

با رعایت این وظایف تعمیر و نگهداری اسکیت، می‌توانید برای سال‌های آینده از اسکیت‌های غلتکی خود لذت ببرید.

اگر به دنبال بهترین پیست اسکیت غرب تهران هستید همین حالا با آکادمی اسکیت حسن قراگوزلو تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *