تصویر-اسکیت-غلتکی-8453

اسکیت غلتکی

اسکیت غلتکی

آیا در مورد اسکیت غلتکی کنجکاو هستید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی اسکیت را بسیار سرگرم کننده می کند؟ خوب، اگر به دنبال حقایق هیجان انگیز و سرگرم کننده در مورد اسکیت غلتکی هستید، در ادامه آکادمی اسکیت قراگوزلو سه واقعیت سرگرم کننده در رابطه با اسکیت غلتکی را که ممکن است ندانید، مورد بحث قرار می دهد.

اسکیت غلتکی چیست؟

یکی از مزایای اصلی این ورزش، پتانسیل این ورزش برای ادغام اجتماعی به عنوان یک فعالیت تفریحی است. افرادی که به مهارت های اولیه تسلط دارند می توانند در گردش های اسکیت غلتکی خانوادگی، مدرسه و …شرکت کنند.

از تاریخچه اسکیت روی غلتک گرفته تا انواع مختلف اسکیت های غلتکی، این حقایق سرگرم کننده مطمئناً به شما درک بهتری از اینکه چرا اسکیت روی غلتک بسیار سرگرم کننده است، می دهد. بنابراین به خواندن ادامه دهید تا در مورد ورزش رول اسکیت و حقایق جالب و جذاب آن بیشتر بدانید!

تصویر-اسکیت-غلتکی-8453

اسکیت غلتکی زمانی یک ورزش خطرناک در نظر گرفته می شد

آیا می دانستید که اسکیت سواری قبلاً یک فعالیت خطرناک بود؟ در قرن نوزدهم، گروهی از کارآفرینان فرانسوی تلاش کردند این ورزش را رایج کنند اما با مقاومت زیادی روبرو شدند. مردم معتقد بودند که خیلی خطرناک است و ممکن است صدماتی رخ دهد.

علی‌رغم این ترس‌ها، رول اسکیت همچنان به محبوبیت خود ادامه می‌دهد، و دیری نپایید که پیست‌های رولر اسکیت در سراسر جهان افتتاح شد. در قرن بیستم، اسکیت سواری و آموزش اسکیت به کودکان به یک فعالیت پذیرفته شده تبدیل شده بود و اکنون به یک سرگرمی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است.

اولین رولر اسکیت در سال 1760 اختراع شد

آیا می‌دانستید که اسکیت غلتکی همانطور که امروزه می‌شناسیم می‌تواند ریشه‌های خود را به طرحی بر‌گرداند که در سال 1760 در فرانسه به ثبت رسیده است؟ طرح اولیه دارای یک پلت فرم چوبی بود که به دو چرخ خطی متصل بود، اما تا سال 1863 اولین اسکیت غلتکی چرخ لاستیکی اختراع نشد. این امر چشم انداز ورزش را تغییر داد و اسکیت رول را محبوب تر کرد. این اختراع به مردی به نام جیمز پلیمپتون اعطا شد و این اسکیت ها با چهار چرخ در شکل مستطیل ساخته شدند. دو چرخ میانی برای تعادل و کنترل بهتر قابل تنظیم بودند. در اوایل قرن بیستم، اسکیت سواری به یک سرگرمی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده بود و از آن زمان تا کنون برای افراد در هر سنی از آن لذت می برند.

بیشتر بخوانید:

عوامل موثر بر یادگیری اسکیت

بهترین اسکیت های غلتکی برای کودکان

اسکیت غلتکی یک تمرین عالی است

آیا می دانستید که اسکیت کردن یک راه عالی برای دریافت دوز روزانه ورزش است؟ طبق تحقیقات انجام شده، اسکیت روی غلتک بین 600 تا 800 کالری در ساعت می سوزاند. این حتی بیشتر از دویدن است! نه تنها کالری می سوزاند، بلکه در تقویت عضلات پاها و قسمت مرکزی بدن نیز موثر است. تنها کافی است برای آموزش اسکیت به پیست اسکیت غرب تهران مراجعه کنید.

اسکیت داخل سالن

اسکیت داخل سالن در پیست های غلتکی سرپوشیده انجام می شود. برخی از افراد اسکیت در فضای داخلی را ترجیح می دهند زیرا تحت تأثیر شرایط آب و هوایی قرار نمی گیرد. همچنین برای اسکیت بازان مبتدی بسیار خوب است زیرا معمولاً یک دیوار یا ریل وجود دارد که می توانند در حالی که یاد می گیرند تعادل خود را حفظ کنند، آن را نگه دارند. اسکیت بازان پیشرفته تر معمولاً می توانند در جلسات اسکیت سرعت شرکت کنند.

اسکیت در فضای باز

مکان‌های محبوب برای اسکیت در فضای باز شامل پارک‌های محلی، مسیرهای پیاده‌روی، تفرجگاه ساحلی، یا پارکینگ‌های خودرو است. برخی از افراد اسکیت در فضای باز را ترجیح می‌دهند، زیرا نمی‌خواهند به اسکیت کردن در یک دایره در یک پیست سرپوشیده محدود شوند. گاهی اوقات مردم دوست دارند برای لذت بردن از آب و هوا در فضای باز اسکیت کنند.

بنابراین اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای تناسب اندام هستید، چرا اسکیت روی غلتک را امتحان نکنید؟ این یک تمرین عالی است که می تواند به شما کمک کند کالری بسوزانید و در عین حال، تفریح کنید. شما می توانید برای آموزش اسکیت به آکادمی اسکیت حسن قراگوزلو مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *